  • 33RI28X13X16
33RI28X13X16
advertisement
Manufacturer No:
33RI28X13X16
HK JDW NO:
3958-33RI28X13X16
Package:
120
Datasheet:
33RI28X13X16
Step5Bar-code shipping tag
33RI28X13X16
    External
  • Package / Case
    120
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency (Max)
    100MHz
  • Height
    13mm
  • Length
    13mm
  • Diameter - Outside
    28 mm
  • Diameter - Inside
    16 mm