  • 353WB6A320R
353WB6A320R
advertisement
Manufacturer No:
353WB6A320R
HK JDW NO:
221-353WB6A320R
Datasheet:
353WB6A320R
Step5Bar-code shipping tag
353WB6A320R
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    4.5V
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm