  • 36541E3N9JTDG
36541E3N9JTDG
advertisement
Manufacturer No:
36541E3N9JTDG
HK JDW NO:
792-36541E3N9JTDG
Package:
Nonstandard
Datasheet:
36541E3N9JTDG
Description:
Quantity:
In Stock : 1593
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
36541E3N9JTDG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    3650, Sigma Inductors
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.045Lx0.028W 1.15mmx0.70mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    700μm
  • Construction
    Rectangular
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    3.9nH
  • DC Resistance (DCR)
    45mOhm Max
  • Max DC Current
    1.7A
  • Frequency - Self Resonant
    9.5GHz
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • Case/Size Code
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Height
    600μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm