  • 38WMABR10KLF30
38WMABR10KLF30
advertisement
Manufacturer No:
38WMABR10KLF30
Manufacturer:
TT Electronics/BI
HK JDW NO:
860-38WMABR10KLF30
Package:
Datasheet:
38WMABR10KLF30
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
38WMABR10KLF30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Resistive Material
    Cermet
  • Series
    38
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.406 x 0.177 Face x 0.478 H 10.30mmx4.50mmx12.15mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    ±500ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.15W