  • 3Z4S-LT MDRL-CW31
3Z4S-LT MDRL-CW31
advertisement
Manufacturer No:
3Z4S-LT MDRL-CW31
HK JDW NO:
607-3Z4S-LT MDRL-CW31
Package:
Datasheet:
3Z4S-LT MDRL-CW31
Description:
DIRECT RING LED WHITE 66MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
3Z4S-LT MDRL-CW31
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Published
    2008
  • Series
    3Z4S-LT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ring
  • Color
    White
  • Outer Diameter
    2.598 (66.00mm) Dia
  • Height
    0.787 20.00mm
  • Diameter - Inner
    1.220 (31.00mm) Dia