  • 402F37422IJR
402F37422IJR
advertisement
Manufacturer No:
402F37422IJR
HK JDW NO:
221-402F37422IJR
Datasheet:
402F37422IJR
Step5Bar-code shipping tag
402F37422IJR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Frequency
    37.4MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm