  • 406I35E08M00000
406I35E08M00000
advertisement
Manufacturer No:
406I35E08M00000
HK JDW NO:
221-406I35E08M00000
Datasheet:
406I35E08M00000
Step5Bar-code shipping tag
406I35E08M00000
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Additional Feature
    AT-CUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm