  • 406I35E14M74560
406I35E14M74560
advertisement
Manufacturer No:
406I35E14M74560
HK JDW NO:
221-406I35E14M74560
Datasheet:
406I35E14M74560
Step5Bar-code shipping tag
406I35E14M74560
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.138W 6.00mmx3.50mm
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm