  • 415-0059-MM500
415-0059-MM500
advertisement
Manufacturer No:
415-0059-MM500
HK JDW NO:
157-415-0059-MM500
Description:
CBL ASSY SMA-N-TYPE RG58 19.69"
Step5Bar-code shipping tag
415-0059-MM500
  • Color
    Black
  • Style
    SMA to N-Type
  • Cable Type
    RG-58
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    500mm
  • Frequency (Max)
    12.4GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Length
    19.69 500.00mm