  • 415-0082-MM125
415-0082-MM125
advertisement
Manufacturer No:
415-0082-MM125
HK JDW NO:
157-415-0082-MM125
Description:
CBL ASSY SMA PLUG .141 4.921"
Step5Bar-code shipping tag
415-0082-MM125
  • Color
    Gray
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    Hand Formable .141
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    125mm
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    4.921 125.00mm