  • 415-0082-MM250
415-0082-MM250
advertisement
Manufacturer No:
415-0082-MM250
HK JDW NO:
157-415-0082-MM250
Description:
CBL ASSY SMA PLUG .141 9.843"
Step5Bar-code shipping tag
415-0082-MM250
  • Color
    Gray
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    Hand Formable .141
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    250mm
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Length
    9.843 250.00mm