  • 42-CBSA-1.5X4.0X0.4
42-CBSA-1.5X4.0X0.4
advertisement
Manufacturer No:
42-CBSA-1.5X4.0X0.4
HK JDW NO:
464-42-CBSA-1.5X4.0X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4" THROUGH HOLE
Step5Bar-code shipping tag
42-CBSA-1.5X4.0X0.4
  • Length - Overall
    4.000 101.60mm
  • Width - Overall
    1.500 38.10mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm