  • 42-CBSA-1.5X5.0X0.4
42-CBSA-1.5X5.0X0.4
advertisement
Manufacturer No:
42-CBSA-1.5X5.0X0.4
HK JDW NO:
464-42-CBSA-1.5X5.0X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.5" X 5" THROUGH HOLE
Step5Bar-code shipping tag
42-CBSA-1.5X5.0X0.4
  • Length - Overall
    5.000 127.00mm
  • Width - Overall
    1.500 38.10mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm