  • 42-CBSA-3.25X5.0X0.4
42-CBSA-3.25X5.0X0.4
advertisement
Manufacturer No:
42-CBSA-3.25X5.0X0.4
HK JDW NO:
464-42-CBSA-3.25X5.0X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 3.25" X 5" T/H
Step5Bar-code shipping tag
42-CBSA-3.25X5.0X0.4
  • Length - Overall
    5.000 127.00mm
  • Width - Overall
    3.250 82.55mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm