  • 4232R-223J
4232R-223J
advertisement
Manufacturer No:
4232R-223J
HK JDW NO:
79-4232R-223J
Step5Bar-code shipping tag
4232R-223J
    50 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.105W 3.51mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Depth
    2.67mm
  • Current Rating
    161mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    8Ohm Max
  • Max DC Current
    161mA
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Height
    2.57mm
  • Height Seated (Max)
    0.101 2.57mm