  • 4310R-102-623
4310R-102-623
advertisement
Manufacturer No:
4310R-102-623
HK JDW NO:
103-4310R-102-623
Datasheet:
4310R-102-623
Step5Bar-code shipping tag
4310R-102-623
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    10-SIP
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.984Lx0.085W 24.99mmx2.16mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
    no
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    62kOhm
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Base Part Number
    4310R
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.3W
  • Lead Length
    3.43mm
  • Size Code
    9808
  • Number of Resistors
    5
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    300mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C
  • Height
    4.953mm
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.95mm