  • 4379R-223KS
4379R-223KS
advertisement
Manufacturer No:
4379R-223KS
HK JDW NO:
79-4379R-223KS
Step5Bar-code shipping tag
4379R-223KS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    4379R
  • Size / Dimension
    0.163Lx0.133W 4.14mmx3.38mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Depth
    3.38mm
  • Current Rating
    150mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    2.5MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.1Ohm Max
  • Max DC Current
    150mA
  • Frequency - Self Resonant
    23MHz
  • Q @ Freq
    105 @ 2.5MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    105
  • Q Factor
    105
  • Case/Size Code
    1613
  • Height
    3.56mm
  • Height Seated (Max)
    0.140 3.56mm