  • 4420P-601-470/201
4420P-601-470/201
advertisement
Manufacturer No:
4420P-601-470/201
HK JDW NO:
103-4420P-601-470/201
Package:
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
4420P-601-470/201
Description:
EMI Filter RC-Circuit 25VAC/25VDC Gull Wing SMD
Step5Bar-code shipping tag
4420P-601-470/201
  • Values
    R = 47 Ω, C = 200pF
  • Resistance - Channel (Ω)
    47
  • Height
    0.114 2.90mm
  • Length
    12.95mm
  • Width
    7.493mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
  • Operating Temperature
    10°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.510Lx0.295W 12.95mmx7.50mm
  • JESD-609 Code
    e0
  • Pbfree Code
  • Termination
    Gull Wing
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    47Ohm
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    200μF
  • Technology
    RC (T-Type)
  • Number of Functions
    10
  • Depth
    10.34mm