  • 445W3XD16M00000
445W3XD16M00000
advertisement
Manufacturer No:
445W3XD16M00000
HK JDW NO:
221-445W3XD16M00000
Datasheet:
445W3XD16M00000
Step5Bar-code shipping tag
445W3XD16M00000
    Select All
  • HTS Code
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±15ppm
  • Physical Dimension
    L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
  • Operating Frequency
    16MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Drive Level
    10 μW
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm