  • 44A0121-22-3/9-MX
44A0121-22-3/9-MX
advertisement
Manufacturer No:
44A0121-22-3/9-MX
HK JDW NO:
798-44A0121-22-3/9-MX
Package:
Datasheet:
44A0121-22-3/9-MX
Step5Bar-code shipping tag
44A0121-22-3/9-MX
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 days ago)
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Tinned
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Published
    2015
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Orange, White
  • Number of Conductors
    2 (1 Pair Twisted)
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Connector Support Type
    WIRE AND CABLE
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Jacket Color
    Orange, White
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.094 (2.38mm)
  • Wire/Cable Diameter
    1.1938 mm
  • Outside Diameter
    2.3876 mm
  • Wire/Cable Color
    Orange
  • Number of Strands
    19
  • Conductor Diameter
    787.4 μm
  • Strand Size
    34 AWG