  • 44A1131-20-2/4/6-9-US
44A1131-20-2/4/6-9-US
advertisement
Manufacturer No:
44A1131-20-2/4/6-9-US
HK JDW NO:
790-44A1131-20-2/4/6-9-US
Step5Bar-code shipping tag
44A1131-20-2/4/6-9-US
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Conductor Material
    Copper
  • Published
    2011
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    -150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Yellow, Blue
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    20 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.4 mm
  • Wire/Cable Color
    Blue
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Not Applicable
Hot Sales in Thermal
M42899 SL002
M42899 SL002
M13193 SL199
M13193 SL199
3336 SL001
3336 SL001
121700A 0105000
121700A 0105000
121700A 0105000