  • 45-CBSA-1.5X4.25X0.4
45-CBSA-1.5X4.25X0.4
advertisement
Manufacturer No:
45-CBSA-1.5X4.25X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
HK JDW NO:
464-45-CBSA-1.5X4.25X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 1.5" X 4.25" T/H
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
45-CBSA-1.5X4.25X0.4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    40-CBS
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Shield, 2-Piece
  • Ventilation
    Non-Vented
  • Length - Overall
    4.250 107.95mm
  • Width - Overall
    1.500 38.10mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm