  • 45110-010030-7700/10-C-06
45110-010030-7700/10-C-06
advertisement
Manufacturer No:
45110-010030-7700/10-C-06
Manufacturer:
Artery
HK JDW NO:
2-45110-010030-7700/10-C-06
Package:
Description:
CABLE ASSY 10 POS 6" PINOUT-C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
45110-010030-7700/10-C-06
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    7700
  • Feature
    Polarizing Key
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    Socket to Socket
  • Number of Positions
    10
  • Color
    Gray
  • Number of Rows
    2
  • Shielding
    Unshielded
  • Contact Finish
    Gold
  • Cable Termination
    IDC
  • Pitch - Connector
    0.050 1.27mm
  • Pitch - Cable
    0.025 0.64mm
  • Length
    0.500' 152.40mm 6.00