  • 4816P-1-123LF
4816P-1-123LF
advertisement
Manufacturer No:
4816P-1-123LF
HK JDW NO:
103-4816P-1-123LF
Package:
SOIC
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 4970
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
4816P-1-123LF
  • Package / Case
    SOIC
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
    Gull Wing
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    12kOhm
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR
  • Terminal Pitch
    1.27mm
  • Depth
    7.62mm
    Not
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Lead Pitch
    1.27mm
    2244
  • Rated Temperature
    70°C
  • Power Per Element
    1.28W
  • Length
    11.18mm