  • 49L-CBSA-2.75X4.25X0.4
49L-CBSA-2.75X4.25X0.4
advertisement
Manufacturer No:
49L-CBSA-2.75X4.25X0.4
HK JDW NO:
464-49L-CBSA-2.75X4.25X0.4
Package:
Description:
RF SHIELD 2.75" X 4.25" T/H
Step5Bar-code shipping tag
49L-CBSA-2.75X4.25X0.4
  • Length - Overall
    4.250 107.95mm
  • Width - Overall
    2.750 69.85mm
  • Height - Overall
    0.400 10.16mm