  • 50000-1225H
50000-1225H
advertisement
Manufacturer No:
50000-1225H
HK JDW NO:
44-50000-1225H
Description:
HPC™ Series Receptacle, Female Sockets Solder Gold Black 30.0μin 0.76μm 225 Positions Pitch: 0.100 2.54mm Bulk Through Hole, Right Angle
Step5Bar-code shipping tag
50000-1225H
  • Number of Positions
    225
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Depth
    18.3mm
  • Number of Columns
    75
  • Length
    209.6mm