  • 501JCAM032768BAG
501JCAM032768BAG
advertisement
Manufacturer No:
501JCAM032768BAG
HK JDW NO:
715-501JCAM032768BAG
Step5Bar-code shipping tag
501JCAM032768BAG
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    4.9mA
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm