  • 511NCA148M500AAG
511NCA148M500AAG
advertisement
Manufacturer No:
511NCA148M500AAG
HK JDW NO:
715-511NCA148M500AAG
Datasheet:
511NCA148M500AAG
Step5Bar-code shipping tag
511NCA148M500AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    148.5MHz
  • Rise Time-Max
    1.2ns
  • Fall Time-Max
    1.2ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm