  • 515ABA70M6560AAGR
515ABA70M6560AAGR
advertisement
Manufacturer No:
515ABA70M6560AAGR
HK JDW NO:
715-515ABA70M6560AAGR
Datasheet:
515ABA70M6560AAGR
Step5Bar-code shipping tag
515ABA70M6560AAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Si515
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    70.656MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    46mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±80ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm