  • 515CAA22M5792BAGR
515CAA22M5792BAGR
advertisement
Manufacturer No:
515CAA22M5792BAGR
HK JDW NO:
715-515CAA22M5792BAGR
Datasheet:
515CAA22M5792BAGR
Step5Bar-code shipping tag
515CAA22M5792BAGR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    VCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    22.5792MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    29mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    22.5792MHz
  • Rise Time-Max
    1.2ns
  • Fall Time-Max
    1.2ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Linearity
    5%
  • Control Voltage-Max
    2.97V
  • Control Voltage-Min
    0.33V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm