  • 515FBA148M500BAGR
515FBA148M500BAGR
advertisement
Manufacturer No:
515FBA148M500BAGR
HK JDW NO:
715-515FBA148M500BAGR
Datasheet:
515FBA148M500BAGR
Step5Bar-code shipping tag
515FBA148M500BAGR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    VCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    148.5MHz
  • Rise Time-Max
    0.8ns
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Linearity
    5%
  • Control Voltage-Max
    2.25V
  • Control Voltage-Min
    0.25V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm