  • 520N05CA20M0000
520N05CA20M0000
advertisement
Manufacturer No:
520N05CA20M0000
HK JDW NO:
221-520N05CA20M0000
Datasheet:
520N05CA20M0000
Step5Bar-code shipping tag
520N05CA20M0000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm