  • 530AC25M0000DGR
530AC25M0000DGR
advertisement
Manufacturer No:
530AC25M0000DGR
HK JDW NO:
715-530AC25M0000DGR
Datasheet:
530AC25M0000DGR
Step5Bar-code shipping tag
530AC25M0000DGR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm