  • 530FC160M316DGR
530FC160M316DGR
advertisement
Manufacturer No:
530FC160M316DGR
HK JDW NO:
715-530FC160M316DGR
Datasheet:
530FC160M316DGR
Step5Bar-code shipping tag
530FC160M316DGR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    160.316MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm