  • 531NC161M132DGR
531NC161M132DGR
advertisement
Manufacturer No:
531NC161M132DGR
HK JDW NO:
715-531NC161M132DGR
Datasheet:
531NC161M132DGR
Step5Bar-code shipping tag
531NC161M132DGR
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    161.132MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm