  • 540BAA38M400BBGR
540BAA38M400BBGR
advertisement
Manufacturer No:
540BAA38M400BBGR
HK JDW NO:
715-540BAA38M400BBGR
Datasheet:
540BAA38M400BBGR
Step5Bar-code shipping tag
540BAA38M400BBGR
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    111mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    100mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm