  • 545AAA24M5760BAGR
545AAA24M5760BAGR
advertisement
Manufacturer No:
545AAA24M5760BAGR
HK JDW NO:
715-545AAA24M5760BAGR
Datasheet:
545AAA24M5760BAGR
Step5Bar-code shipping tag
545AAA24M5760BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Not For New Designs
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V 3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    153mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm