  • 545AAAM771500BBG
545AAAM771500BBG
advertisement
Manufacturer No:
545AAAM771500BBG
HK JDW NO:
715-545AAAM771500BBG
Datasheet:
545AAAM771500BBG
Step5Bar-code shipping tag
545AAAM771500BBG
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; E/D FUNCTION; 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TAPE
  • Voltage - Supply
    2.5V 3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    771.5kHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    153mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
  • Operating Frequency
    0.7715MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm