  • 545FAA22M5792BBGR
545FAA22M5792BBGR
advertisement
Manufacturer No:
545FAA22M5792BBGR
HK JDW NO:
715-545FAA22M5792BBGR
Datasheet:
545FAA22M5792BBGR
Step5Bar-code shipping tag
545FAA22M5792BBGR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    TRI-STATE; E/D FUNCTION; 1.8 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    22.5792MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    141mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
  • Operating Frequency
    22.5792MHz
  • Rise Time-Max
    1.5ns
  • Fall Time-Max
    1.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm