  • 55/0312-20-9CS2641
55/0312-20-9CS2641
advertisement
Manufacturer No:
55/0312-20-9CS2641
HK JDW NO:
798-55/0312-20-9CS2641
Step5Bar-code shipping tag
55/0312-20-9CS2641
  • Wire Gauge
    20 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    White
  • Conductor Strand
    19/32
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.049 (1.24mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.004 0.09mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    200°C