  • 55/0312-26-2-CS2570
55/0312-26-2-CS2570
advertisement
Manufacturer No:
55/0312-26-2-CS2570
HK JDW NO:
798-55/0312-26-2-CS2570
Step5Bar-code shipping tag
55/0312-26-2-CS2570
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    200°C
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Red
  • Conductor Strand
    19/38
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.027 (0.69mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.004 0.09mm