  • 550AH62M2080DGR
550AH62M2080DGR
advertisement
Manufacturer No:
550AH62M2080DGR
HK JDW NO:
715-550AH62M2080DGR
Datasheet:
550AH62M2080DGR
Step5Bar-code shipping tag
550AH62M2080DGR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    62.208MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    130mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±185ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm