  • 550BC98M3040DG
550BC98M3040DG
advertisement
Manufacturer No:
550BC98M3040DG
HK JDW NO:
715-550BC98M3040DG
Datasheet:
550BC98M3040DG
Step5Bar-code shipping tag
550BC98M3040DG
    6 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Si550
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    98.304MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±150ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm