  • 550CG12M8000DGR
550CG12M8000DGR
advertisement
Manufacturer No:
550CG12M8000DGR
HK JDW NO:
715-550CG12M8000DGR
Datasheet:
550CG12M8000DGR
Step5Bar-code shipping tag
550CG12M8000DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±375ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm