  • 550MC1150M00DG
550MC1150M00DG
advertisement
Manufacturer No:
550MC1150M00DG
HK JDW NO:
715-550MC1150M00DG
Datasheet:
550MC1150M00DG
Step5Bar-code shipping tag
550MC1150M00DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    1150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    130mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±150ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm