  • 55A1844-24-MST4-9CS2275
55A1844-24-MST4-9CS2275
advertisement
Manufacturer No:
55A1844-24-MST4-9CS2275
HK JDW NO:
798-55A1844-24-MST4-9CS2275
Step5Bar-code shipping tag
55A1844-24-MST4-9CS2275
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Insulation Material
    ETFE
  • Conductor Material
    Copper, Silver
  • Max Operating Temperature
    -150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    White
  • Number of Conductors
    4
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • Voltage
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Insulation Diameter
    3.6068 mm
  • Wire/Cable Diameter
    1.14 mm