  • 55PC1112-22-5-3CS3336
55PC1112-22-5-3CS3336
advertisement
Manufacturer No:
55PC1112-22-5-3CS3336
HK JDW NO:
798-55PC1112-22-5-3CS3336
Step5Bar-code shipping tag
55PC1112-22-5-3CS3336
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Conductor Material
    Copper, Silver Coated
  • Operating Temperature
    200°C
  • Published
    2005
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up, Shielded
  • Jacket Color
    Orange
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.071 (1.80mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.006 0.15mm