  • 55SB-NKW28H
55SB-NKW28H
advertisement
Manufacturer No:
55SB-NKW28H
HK JDW NO:
894-55SB-NKW28H
Package:
Datasheet:
55SB-NKW28H
Description:
LED LAMP T2 T5.5 28V SLIDE CWHT
Step5Bar-code shipping tag
55SB-NKW28H
  • Shape
    ROUND
  • Color
    WHITE
  • Viewing Angle
    20 deg
  • Optoelectronic Device Type
    SINGLE COLOR LED
  • Size
    5.1mm
  • Luminous Intensity
    9200.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.017A
  • Overall Height
    9.1mm