  • 591DB120M880DG
591DB120M880DG
advertisement
Manufacturer No:
591DB120M880DG
HK JDW NO:
715-591DB120M880DG
Datasheet:
591DB120M880DG
Step5Bar-code shipping tag
591DB120M880DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    120.88MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    110mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm