  • 593D337X0010E2WE3
593D337X0010E2WE3
advertisement
Manufacturer No:
593D337X0010E2WE3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-593D337X0010E2WE3
Package:
Molded
Datasheet:
593D337X0010E2WE3
Description:
330μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 100mOhm Molded
Step5Bar-code shipping tag
593D337X0010E2WE3
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330μF
  • Voltage - Rated DC
    1V
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100mOhm
  • Height
    4mm
  • Length
    7.3mm